dodaj do ulubionych   startuj z go2usa.pl   drukuj  
GO2USA.pl

Strona główna
Poznajmy się
NOWA EDYCJA DV
Informacje o loterii
Poprzednia Edycja
FAQ
Referencje
Aktualności
Napisz do nas
Dane kontaktowe

Wygraj Green Card za 79 zł !
Loteria Wizowa

Referencje - wypowiedzi naszych klientów

Budowę renomy firmy od 19 lat nieprzerwanie wspierają klienci uważający nas za godnego zaufania i wartego polecenia partnera. Oto niektóre przykłady ich wypowiedzi:

Po wylosowaniu zielonej karty w edycji DV-2005 skontaktowaliśmy się z biurem Usługi Konsultingowe w Łodzi. Pani Joanna zajęła się nami profesjonalnie. Dzięki Jej fachowości oraz radom, których nam udzieliła rozmowa z konsulem w Ambasadzie USA przebiegła bez żadnych problemów. Dziękując za udzieloną pomoc życzymy powodzenia oraz kolejnych zadowolonych klientów.
Edyta z Bogdanem

Nawet Pani nie wie, jak jestem Pani wdzięczny za przesłane informacje na temat zawodu żony i zakresu jej obowiązków, bo to mi pomogło i to bardzo. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest. Na przesłanym wykazie znalazłem wiele obowiązków, które żona wykonuje i właśnie to było sprawdzane w ambasadzie. Najpierw nastraszyły nas sekretarki, że zawodu tego może nie być. Dzięki Pani byliśmy na tę sytuację przygotowani. Dostaliśmy wizę w dużej zasłudze dzięki Pani. Jeszcze raz dziękujemy i na przyszłość będę waszą firmę polecał swoim znajomym. Dziękuję.
Grzesiek


Chciałam jeszcze raz podziękować za wszelkie informacje i wskazówki, które wcześniej dostaliśmy od Państwa. 14 lipca byliśmy w ambasadzie i jesteśmy już szczęśliwymi posiadaczami zielonych kart. Kosztowało nas to wszystko strasznie dużo nerwów i stresu. Zupełnie niepotrzebnie, bo rozmowa z urzędnikiem trwała 5 minut. Na początku listopada wylatujemy do Karoliny Północnej.
Życzę powodzenia w kolejnych loteriach.

JoannaChcieliśmy bardzo podziękować za wszelką pomoc w trakcie załatwiania zielonej karty. Jesteśmy szczęśliwi ponieważ nie było żadnych problemów podczas rozmowy z konsulem w ambasadzie USA. Jedno jest pewne - gdybyśmy nie skorzystali z Państwa pomocy nigdy nie dalibyśmy sobie rady. Załączamy serdeczne pozdrowienia oraz życzenia samych sukcesów i tysiące zadowolonych jak my klientów.
Joanna i JarosławMój pierwszy kontakt z firmą był przypadkowy, lecz po przeprowadzeniu wstępnej rozmowy zdecydowałam sę na skorzystanie z usługi i przesłania mojej aplikacji na loterię. Skłoniłam do tego również moją znajomą, która wielokrotnie lecz bezskutecznie ubiegała się o wizę turystyczną. Znajoma wylosowała za pierwszym razem, ja dopiero za drugim - w edycji 2004. Od momentu otrzymania informacji o wylosowaniu aplikacji do czasu wizyty w ambasadzie i uzyskania promesy zielonej karty byłam dosłownie "prowadzona za rękę" omijając wszystkie niebezpieczeństwa związane z wypełnieniem formularzy, przygotowaniem dokumentów dla ambasady itp.
Samo wylosowanie w loterii - choć jest najważniejsze, gdyż od tego wszystko się zaczyna, jest dopiero połową sukcesu.
Za przetarcie tych trudnych ścieżek firmie konsultingowej P. Kraśnickiego bardzo dziękuję. Bez Was byłoby bardzo trudno.
Wszystkim losującym życzę takiego sukcesu jak mój.

Hala


Razem z żoną i córką wzięliśmy udział w losowaniu loterii wizowej DV-2003 i dopisało nam szczęście a właściwie żonie, która została wylosowana. Wszystkie formalności związane z dokumentami powierzyliśmy firmie Usługi Konsultingowe w Łodzi. Obecnie jesteśmy w trakcie załatwiania pozostałych formalności związanych z wyjazdem do USA.
Tadeusz z żoną i córką z Kołobrzegu


Bardzo się cieszę, że zostałam wylosowana i zarejestrowana w tegorocznej loterii wizowej DV-2003 poprzez biuro Usługi Konsultingowe. Z mojej rodziny wysłaliśmy aż pięć wniosków i mnie się trafił ten „szczęśliwy los”. Dla mnie w młodym wieku, pełnej ciekawości świata jest to nadzieją na lepszą i może ciekawszą przyszłość.
Gosia z Tychów


Przeglądając ogłoszenia w lokalnej gazecie dwa lata temu w poszukiwaniu pracy zwróciłem uwagę na rubrykę „USA Loteria Wizowa”. Nie zastanawiając się, za pośrednictwem biura wysłałem aplikację DV-2002, jednak los nie uśmiechnął się do mnie. Nie tracąc optymizmu postanowiłem uczestniczyć w kolejnej edycji DV-2003 i tym razem powiodło się. Odpowiedź zwrotną z KCC otrzymałem na początku maja wraz z instrukcją dalszego postępowania, wobec czego umówiłem się na spotkanie w biurze. Moja wizyta mile mnie zaskoczyła. Okazało się, że doświadczenie, fachowość, znakomite podejście do klienta sprawiło, że mogę stwierdzić z całą pewnością: „to, czym się zajmują, robią to naprawdę dobrze”.

Szanowni Państwo, opierając się na własnych doświadczeniach z biurem Usług Konsultingowych proponuję przy kolejnych edycjach loterii wizowej skorzystać z usług firmy, a na pewno zostaniecie usatysfakcjonowani, a Wasze prawdopodobieństwo wylosowania „zielonej karty” będzie większe.

Krzysztof z Olsztyna


Mieszkamy w Stanach już prawie 5 lat. Razem z żoną wzięliśmy udział w loterii wizowej DV-95. Wnioski zostały przygotowane i wysłane przez biuro Usług Konsultingowych w Łodzi. Dopisało nam szczęście i żona została wylosowana w tym programie. Nie mogliśmy uwierzyć, bo wcześniej już kilka razy wysyłaliśmy swoje zgłoszenia i nic. Przez wszystkie formalności związane z dokumentami przeprowadził nas pan Mariusz. Za pośrednictwem jego biura załatwialiśmy też ofertę pracy dla żony - jeden z najważniejszych wymaganych papierów. Wszystko przebiegało sprawnie, zgodnie z umową
Mieczysław z Chicago (Imielnik Dolny)


Wysłałem swoje zgłoszenie na loterię w roku 94 i wygrałem. Dostałem ulotkę informacyjną z biura z Łodzi i zgłosiłem się tam. Bez problemu załatwiłem wszystkie sprawy. 3 tygodnie po rozmowie z Konsulem wyjeżdżałem z Polski. Trochę się obawiałem, bo nie znałem języka, nie miałem też żadnych znajomych ani rodziny w Stanach, ale jak się okazało to nie był problem. Pan Mariusz zajął się wszystkim. Zostałem odebrany z lotniska i zawieziono mnie do mieszkania na Greenpoint'cie - polskiej dzielnicy, które przez 3 miesiące było moim domem. 2 dni później rozpocząłem pracę i zacząłem zarabiać. To było dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie miałem zbyt wiele swoich oszczędności.
Ryszard z Long Island (Inowrocław)


Zwyciężyłem w losowaniu „green card” w 1996r. W czasie rozmowy z Konsulem okazało się, że moja oferta pracy jest zła. Straciłem już prawie nadzieję na wyjazd. Wtedy ktoś skierował mnie do biura Usługi Konsultingowe w Łodzi. Po dwóch tygodniach miałem już w rękach nową ofertę pracy, która pozwoliła mi i mojej rodzinie wyjechać do Stanów.
Henryk z Nowego Jorku (Syców)


Wiecej informacji o naszym biurze znajdziesz tutaj.
Loteria Wizowa
Strona główna | Poznajmy się | NOWA EDYCJA DV | Informacje o loterii | Poprzednia Edycja | FAQ | Referencje | Aktualności | Napisz do nas | Dane kontaktowe

Usługi Konsultingowe | 90-413 Łódź, ul. Piotrkowska 49 | (0-42) 632 5678 | loteria@go2usa.pl
Copyright © 1992-2021 GO2USA.PL | Wszelkie prawa zastrzeżone